Земляки, саботуйте участь у злочинній агресивній війні Росії проти України!

Росія проводить повномасштабні воєнні дії, які стали логічним продовженням розв’язаної Кремлем в 2014 році війни проти України.

Весь світ засуджує цю агресію, обтяжену злочинами проти людяності, воєнними злочинами і геноцидом українського народу. Генеральна асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) засудила напад Російської Федерації на Україну, а Міжнародний суд ООН зобов’язав Росію негайно припинити війну. Держава-агресор цінічно ігнорує ці рішення вищих міжнародних істанцій, але це лише збільшує її провину та відповідальність.

Більш того злочинне керівництво Росії прагне замазати співучастю у страшних злодіяннях якомога більше людей. Відповідно до норм міжнародного права РФ, як держава-окупант, не може призивати у свою армію жителів тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і міста Севастополя. Тим не менше держава-окупант це примусово робила і робить, а тепер кидає кримчан – громадян України – у запеклі бойові дії проти України, де їх примушують брати участь у вбивствах дітей, жінок, старих та інших цивільних осіб, руйнуванні житла, лікарень, пологових будинків, шкіл, дитячих садочків, музеїв, церков, у створенні гуманітарних катастроф для цілих міст та інших населених пунктів. Їх примусово перетворюють на воєнних злочинців, які вбивають своїх співвітчизників, нерідко братів та сестер, матерів та батьків.

Проте Росія на своєму чорному шляху не зупиняється і вирішила втягнути неповнолітню кримську молодь у воєнні злочини проти України. Згідно з наказом міністра оборони РФ до участі у т. зв. “спецоперації в Україні” можуть залучити членів “Юнармії”, у тому числі 17-річних. Російські ЗМІ довгий час брехали про Україну, а зараз вони роблять це з потрійною силою. Вони мовчать, що завдяки професіоналізму захисників України російська армія лише за три тижні боїв втратила більше солдатів і генералів, ніж за десять років у Афганістані, а також 500 танків, 1,5 тисячі броньованих машин, понад сто літаків та 120-ти гелікоптерів. Російські ЗМІ мовчать, що Росія відмовляється забирати тисячі трупів своїх солдат, які зберігаються у десятках рефрижераторних вагонах в Україні та інших місцях.

Кримчани, не йдіть до лав злочинної армії РФ, не лишайте себе життя та честі! Батьки, не дайте перетворити злочинній владі Росії ваших дітей “на гарматне м’ясо” і вимушених зрадників!

Як уникнути участі у злочинах російської армії?

1.Уникайте призову! Переїдьте на кілька місяців до родичів чи друзів.

2.Якщо вас все ж змусили вступити до лав армії РФ і направили на материкову Україну – здавайтеся Збройним Силам України, так ви збережете свої життя, здоров’я та честь. Пам’ятайте, віддати їх за державу-окупанта у війни проти власної країни – це ганьба на все життя і на весь рід! Україна дотримується норм міжнародного права і цивілізовано ставиться до полонених.

3.Батьки учнів, не дозволяйте залучати ваших синів та доньок до лав “Юнармії”, де їх готують вмирати за шовіністичні ідеї та вкрадені мільярди доларів очільників путінського режиму! Ваші діти варті кращої долі!

Крайова Рада Українців Криму

21 березня 2022 року