6 серпня 2021 року в місті Києві відбувся міжнародний установчий форум Експертної мережі Кримської платформи. У форумі взяли участь представники посольств, національні та міжнародні експерти. Обговорення відбулося у трьох пленарних сесіях: 1) «Експертна мережа: бачення міжнародної та міжсекторної співпраці в рамках Кримської платформи»; 2) «Особливості тематичної роботи Експертної мережі: пріоритети та задачі»; 3) «Тема деокупації Криму у міжнародному інформаційному середовищі». 

Двоє представників групи «Гуманітарна політика» експертної мережі «Кримська платформа», представники Крайової Ради Українців Криму Валентина Потапова та Андрій Іванець взяли участь упленарній сесії «Особливості тематичної роботи Експертної мережі: пріоритети та задачі», де презентували  тематичні дослідження.

Андрій Іванець презентував експертну доповідь «Громада етнічних українців Криму в умовах російської окупації станом на  2020 рік: дискримінація,  потенціал самозбереження та підтримувальні дії України».

Валентина Потапова презентувала експертну доповідь «Стан реалізації права на освіту та прав дитини на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь».

https://crimea-platform.org