Ваші увазі тематичний номер науково-популярного журналу «Пам`ятки України: національна спадщина» №4-6 за 2019 рік накладом 1000 примірників на 128 сторінках, що був виданий за підтримки Українського Культурного Фонду.

Проект направлений на інформаційно-видавниче висвітлення сучасного стану культурних пам`яток України  на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь, науково-популярне висвітлення кримських об`єктів, що входять до списку об’єктів Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. 

Всі зібрані інформаційно-аналітичні та експертні матеріали опубліковані в друкованому виданні – журналі «Пам`ятки України: національна спадщина». 26 статей інформаційно-аналітичного характеру, актуальної тематики як для національної політики держави, так і для міжнародного значення в сфері збереження пам`яткоохоронних об’єктів культурної спадщини були опубліковані також на сайті «Голос Криму. Культура». 

Команда проекту – представники Крайової Ради Українців Криму: краєзнавець Євген Букет, кандидат історичних наук Андрій Іванець, головний редактор газети «Кримська світлиця» Андрій Щекун. 

30 вересня 2019 року відбулася презентація спеціального номеру журналу «Пам’ятки України: національна спадщина» на тему: «Пам’ятки Криму – сучасний стан культурної спадщини України» в приміщенні  Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, будинок 8/16, м. Київ, 01601).

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2789009-pamatki-krimu-sucasnij-stan-kulturnoi-spadsini-ukraini-prezentacia-specialnogo-nomeru-zurnalu.html