27 жовтня 2020 року в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій відбулася зустріч з представниками Крайової Ради Українців Криму. Про це йдеться на офіційному сайті міністерства.

https://www.minre.gov.ua/news/minreintegraciyi-iniciyuvatyme-sankciyi-proty-gromadyan-rf-yaki-zaboronyaly-diyalnist-pcu-v

Представники КРУКу передали міністерству задокументовані факти переслідування Російською Федерацією Кримської єпархії Православної церкви України (ПЦУ) та матеріали причетності до цих переслідувань суддів, прокурорів, слідчих, судових виконавців, які приймали неправомірні рішення щодо ПЦУ.

https://voicecrimea.com.ua/main/mainnews/predstavniki-kruk-peredali-do-minreintegraci%d1%97-zadokumentovani-fakti-peresliduvannya-ukra%d1%97nsko%d1%97-cerkvi-v-krimu.html

21 січня 2022 року Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ підписав Указ №21/2022 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 грудня 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

До санкційного списку внесено 18 фізичних осіб, які причетні до винесення неправосудних судових рішень про відчуження майна Кримської єпархії Православної церкви України на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь. Про це повідомив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій ДАНІЛОВ на брифінгу по завершенні його засідання 30 грудня 2021 року. Саме в цей день під головуванням Президента України Володимира Зеленського РНБО застосувала санкції до деяких фізичних та юридичних осіб. Обмеження проти них строком на п’ять років передбачають блокування активів, заборону участі у приватизації, оренді державного майна та запобігання виведенню капіталів за межі України.